Beter Onderwijs, dat is waar Omix voor staat en gaat. Onderwijs is nooit af en vraagt om de continue inzet en toewijding van docenten, studenten en onderwijs­ondersteunende professionals.

Omix

Brinkpoortstraat 24
7411 HS Deventer
0570 56 35 55

info@omix.nl

Neem contact op via onderstaand formulier

en we komen zo snel mogelijk bij je terug

Of neem direct

contact op met

Remco Besselink
Operationeel Directeur
remco.besselink@omix.nl
Rudi ter Riet
Algemeen Directeur
rudi.ter.riet@omix.nl
Susanne Nieuwland
Manager Young Professionals
susanne.nieuwland@omix.nl
Iwan Brouns
Sales
iwan.brouns@omix.nl
Claudia van den Aardweg
Manager Onderwijsplanners
claudia.van.den.aardweg@omix.nl
Marjoleine Donkersteeg
Sales
marjoleine.donkersteeg@omix.nl